Čtyři kroky ke zdraví, půvabu a dlouhodobému mládí


Praktický kurz s cílem ukotvení zvyklostí, které vedou k trvalým změnám v oblasti péče o zdraví a vzhled. Užitečné zvyky jsou rozděleny do jednoduchých 4 kroků.

  • Získáte návod, jak jednoduše pečovat o své zdraví. Jelikož lidé investují peníze a čas spíše do svého vzhledu, pak se dozvíte příjemnou informaci: Péče o vzhled - tedy snaha udržet si co nejdéle mladický elán a štíhlou postavu. V konečném  výsledku přináší i pevné zdraví. A naopak - pevné zdraví přináší i svěží pleť bez zbytečných vrásek, hlídá správnou hmotnost, dodává energii, a tím i chuť do života.

  • Odnesete si jednoduché teze s pokyny, jak do svého každodenního života zařadit pár jednoduchých zvyků tak, abyste se cítili plni energie, stále mladí, a abyste byli spokojeni se svojí postavou bez nějakých omezujících diet. Tajemstvím je jeden zásadní krok navíc oproti běžným návodům.

Kurz ocení hlavně ti,

  • kteří si váží svého zdraví, chtějí si ho udržet, popřípadě vylepšit,

  • kteří chtějí zůstat co nejdéle mladí - roky zastavit nelze, ale existují možnosti, jak si udržet "biologický věk" na dobré úrovni, a vyhnout se tak neduhům "stáří",

  • kteří vyzkoušeli různé diety a cvičení, a stále nemohou dostat svoji váhu pod kontrolu,

  • kteří se cítí jako "vyhořelé palivo", a chtěli by získat více energie.

Účastníci obdrží jednoduché teze.


Doporučená literatura

Deepak Chopra: Elixír života (Knižní klub; bux.cz)

Deepak Chopra: Nespoutaná energie. (pragma.cz)

Martina Navrátilová: Stoprocentně svěží. Orig. název "Shape Yourself" bych asi spíše přeložila jako "Do formy". (Reader´s Digest Výběr;  readersdigest.cz)

Výpis z doporučených knih najdete pod lištou Moudré knihy.

Řazeno abecedně podle názvu.